Zapraszamy Was na wakacyjne KURSY PRZYŚPIESZONE!

Zapisz się już dziś na rolkową przygodę w Szczecinie! Chcesz nauczyć się rolkować od postaw lub doskonalić jazdę na rolkach ? A może chcesz znaleźć idealne zajęcie dla całej Twojej rodziny? Startujemy w lokalizacji już 26 czerwca z regularnymi zajęciami oraz przyspieszonymi kursami wakacyjnymi, które będą odbywały się o godzinie 18:00! Nie czekaj – zapisz się już dziś!

Zapisy przez formularz https://bit.ly/naboryrolkujaceszkoly2022

Terminy naszych szkoleń i kursów 18:00:

 • Kurs jazdy miejskiej 26.06 – 30.06 Lewobrzeże!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 03.07 – 07.07 CH Turzyn!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 03.07 – 07.07 Prawobrzeże!
 • ABC Rolkarza najważniejsze umiejętności 10.07 – 14.07 Lewobrzeże!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 17.07 – 21.07 CH Turzyn!
 • Kurs skatepark 24.07 – 27.07 Netto Arena!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 31.07 – 04.08 CH Turzyn!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 07.08 – 11.08 CH Turzyn!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 07.08 – 11.08 Prawobrzeże!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 21.08 – 25.08 CH Turzyn!
 • Kurs skatepark 14.08 – 18.08 Netto Arena!
 • Kurs podstaw jazdy na rolkach 28.08 – 01.09 CH Turzyn!

Nowość! Oprócz przyspieszonych kursów przygotowaliśmy dla Was również regularne zajęcia outdoor!

 • Poniedziałki 19:30 regularne zajęcia rolkowe z podstaw jazdy dla dorosłych i młodzieży na Arkonce!
 • Środy 17:00 regularne zajęcia na rolkach z podstaw jazdy dla dorosłych, dzieci oraz młodzieży na Prawobrzeżu!
 • Środy 18:00 regularne zajęcia rolkowe na skateparku dla dorosłych i młodzieży na Netto Arenie!
 • Środy 19:30 regularne zajęcia na rolkach z jazdy miejskiej dla dorosłych i młodzieży na Lewym brzegu!
 • Czwartki 18:00 regularne zajęcia z doskonalenia jazdy na rolkach dla dorosłych i młodzieży na Prawobrzeżu!
 • Niedziele 18:00 regularne zajęcia rolkowe na skateparku dla dorosłych, dzieci i młodzieży na Netto Arenie!

Kursy tygodniowe
Nie masz czasu na całoroczną szkółkę? Kursy przyśpieszone to skondensowana wiedza praktyczna zamknięta w 5 intensywnych dniach nauki jazdy na rolkach. Zajęcia odbywają się codziennie o tej samej porze i trwają 60 minut. Kurs jest skierowany do dorosłych, młodzieży oraz dzieci od lat 4.

Kursy tygodniowe w okresie wakacyjnym odbywają się od godziny 18:00 – 19:00 na rolkowisku na parkingu na II piętrze CH Turzyn, na Prawym Brzegu przy Rubinowym Stawie, na Netto Arenie oraz w wyznaczonych miejscach outdoor.

Kursy weekendowe
Weekend na rolkach? Kurs weekendowy stanowi przyśpieszona formę nauki zamkniętą w 2 dniach weekendu. Kurs jest skierowany do dorosłych, młodzieży oraz dzieci od lat 4.

W zależności od zróżnicowania i ilości osób, będzie 1, 2 lub 3 instruktorów prowadzących.

W naszej ofercie do wyboru mamy:
– kurs podstaw jazdy (kurs tygodniowy, kurs weekendowy, kurs 4 ty),
– kurs podstaw slalomu (kurs tygodniowy),
– kurs slalomu poziom średnio zaawansowany (kurs tygodniowy),
– kurs freeskate – jazda miejska (kurs tygodniowy),
– kurs hamowania (kurs weekendowy),
– kurs jazdy po schodach (kurs weekendowy),
– kurs skateparku (kurs tygodniowy, kurs weekendowy).

PRZEDSZKOLAKI I ROLKI – Dzieci w wieku 4-7 lat, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ – Dzieci w wieku 8-13, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA POCZĄTKUJĄCA  Dzieci w wieku 8-13 lat, które poruszają się do przodu, ale mają trudności z hamowanie, zakręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko porusza się samodzielnie do przodu, potrafi samodzielnie wstać, usiąść, nie wywraca się podczas jazdy do przodu.

DZIECI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8–15 lat, które mają opanowaną jazdę do przodu, jazdę do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, potrafią zrobić podstawowe tricki slalomowe (cross, snake, fish)

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko samodzielnie hamuje, potrafi jeździć tyłem, potrafi skakać podczas jazdy, zna podstawowe tricki slalomowe, zakręca.

DZIECI GRUPA ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8-15 lat, które potrafią jeździć do przodu oraz tyłu, bez problemu zmieniają kierunek jazdy, samodzielnie zakręcają, mają opanowaną technikę zakręcania przekładanką, potrafią zrobić podstawowe oraz średnio-zaawansowane tricki slalomowe (cross, fish, crazy, mabrouk)

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko bardzo pewnie jeździ na rolkach, potrafi zmieniać kierunek jazdy, potrafi wykonać przekładankę zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, hamuje bez problemu przodem i tyłem.

DZIECI SLALOM – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące nauczyć się tricków slalomowych, które lubią jazdę na kubeczkach.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

DZIECI JAZDA MIEJSKA – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ  Osoby dorosłe (16+), które zaczynają swoją przygodę z rolkami, uczymy się postawy i jazdy do przodu, zakręcania oraz hamowania.

Wymagany poziom umiejętności: zero

DOROŚLI GRUPA POCZĄTKUJĄCA – osoby dorosłe (16+), stojące samodzielnie na rolkach, poruszające się do przodu, ale mające trudności z hamowaniem i skręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły samodzielnie porusza się do przodu, wstaje i siada bez pomocy, potrafi stabilnie stać na rolkach.

DOROŚLI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu oraz do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, skręcanie, skoki i podstawowe tricki slalomowe (fish, snake, cross)

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, zna podstawowe tricki slalomowe, potrafi zakręcać i hamować przynajmniej jednym sposobem.

DOROŚLI GRUPA ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu, do tyłu, umiejętność skręcania przekładanką, zmianę kierunku jazdy, skoki, podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe (mabrouk, fish, cross, crazy) oraz techniki hamowania

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły bardzo pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, potrafi zahamować różnymi technikami, zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, pewnie skacze, zmienia kierunek podczas jazdy.

DOROŚLI JAZDA MIEJSKA  osoby dorosłe (16+), chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Wymagany poziom umiejętności: Dorosły jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI SLALOM  osoby dorosłe (16+), chcące nauczyć się tricków slalomowych i lubiące jazdę na kubeczkach

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

SEKCJA SLALOMOWA PRO – dzieci oraz młodzież, będący na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, które chcą regularnie uczęszczać na zajęcia celem przygotowania do zawodów slalomowych

Instruktor

Patrycja

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freeskate

Tadeusz

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja agreesive oraz freeskate

Dominik

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja jazda szybka

Michał

Sasza

Instruktor jazy na rolkach, specjalizacja freeskate

instruktor PZSW, instuktor jazdy na rolkach

Joanna

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freestyle slalom oraz freeskate

Wiktoria

Instruktor

Sławomir

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Instruktor

Laura

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.