Zapraszamy Was na wakacyjne KURSY PRZYŚPIESZONE!

Zapisz się już dziś na rolkową przygodę w Szczecinie! Chcesz nauczyć się rolkować od postaw lub doskonalić jazdę na rolkach ? A może chcesz znaleźć idealne zajęcie dla całej Twojej rodziny? Startujemy w lokalizacji już 26 czerwca z regularnymi zajęciami oraz przyspieszonymi kursami wakacyjnymi, które będą odbywały się o godzinie 18:00! Nie czekaj – zapisz się już dziś!

Zapisy przez formularz: https://bit.ly/WAKACJERS

Terminy naszych szkoleń i kursów 18:00:

  • Weekendowy kurs podstaw jazdy na rolkach 29.06 – 30.06.2024 CH Turzyn!
  • Kurs podstaw jazdy na rolkach 01.07 – 04.07.2024 CH Turzyn!
  • Kurs freeskate & skatepark 08.07 – 11.07.2024 Netto Arena!
  • Kurs podstaw jazdy na rolkach 15.07 – 18.07.2024 CH Turzyn!
  • kurs jazdy miejskiej 22.07 – 25.07.2024  Lewobrzeże różne spoty Szczecina!
  • Kurs podstaw jazdy na rolkach 29.07 – 01.08.2024 CH Turzyn!
  • Kurs podstaw jazdy na rolkach 05.08 – 08.08.2024 CH Turzyn!
  • Expresowy kurs slalomu 12.08 – 15.08.2024 CH Turzyn!
  • Kurs podstaw jazdy na rolkach 19.08 – 22.08.2024 CH Turzyn!
  • Kurs podstaw jazdy na rolkach 26.08 – 29.08.2024 CH Turzyn!

Regularne zajęcia odbywające się w wybrany dzień tygodnia:

poniedziałek 17:00 (CH Turzyn, Rolkowisko, parking II piętro)
▪ dzieci grupa średnio zaawansowana 

wtorek 19:30 (CH Turzyn, Rolkowisko, parking II piętro)
▪ dorośli grupa doskonalenie jazdy
▪ dzieci grupa doskonalenie jazdy

środa 19:30 (skatepark netto arena)
▪ dorośli i młodzież grupa freeskate 
▪ dzieci grupa freeskate 
 
piątek 18:00 (skatepark netto arena)
▪ Dorośli / młodzież / starsze dzieci doskonalenie podstaw jazdy

piątek 19:15 (skatepark netto arena)
▪ Dorośli / młodzież / starsze dzieci grupa FREESKATE

sobota 18:00 (CH Turzyn, Rolkowisko, parking II piętro)
▪ Dzieci i dorośli – doskonalenie podstaw jazdy

niedziela 18:00 (skatepark netto arena)
▪ Dorośli / młodzież / starsze dzieci grupa SKATEPARK

Kursy tygodniowe
Nie masz czasu na całoroczną szkółkę? Kursy przyśpieszone to skondensowana wiedza praktyczna zamknięta w 5 intensywnych dniach nauki jazdy na rolkach. Zajęcia odbywają się codziennie o tej samej porze i trwają 60 minut. Kurs jest skierowany do dorosłych, młodzieży oraz dzieci od lat 4.

Kursy tygodniowe w okresie wakacyjnym odbywają się od godziny 18:00 – 19:00 na rolkowisku na parkingu na II piętrze CH Turzyn, na Prawym Brzegu przy Rubinowym Stawie, na Netto Arenie oraz w wyznaczonych miejscach outdoor.

Kursy weekendowe
Weekend na rolkach? Kurs weekendowy stanowi przyśpieszona formę nauki zamkniętą w 2 dniach weekendu. Kurs jest skierowany do dorosłych, młodzieży oraz dzieci od lat 4.

W zależności od zróżnicowania i ilości osób, będzie 1, 2 lub 3 instruktorów prowadzących.

W naszej ofercie do wyboru mamy:
– Podstawy jazdy na rolkach (kurs tygodniowy, kurs weekendowy, kurs 4 ty),
– Podstawy slalomu na rolkach (kurs tygodniowy),
– Kurs slalomu poziom średnio zaawansowany (kurs tygodniowy),
– Freeskate – jazda miejska na rolkach (kurs tygodniowy),
– kurs hamowania (kurs weekendowy),
– Szkolenie jazdy po schodach (kurs weekendowy),
– kurs skateparku (kurs tygodniowy, kurs weekendowy).

PRZEDSZKOLAKI I ROLKI – Dzieci w wieku 4-7 lat, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ – Dzieci w wieku 8-13, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA POCZĄTKUJĄCA  Dzieci w wieku 8-13 lat, które poruszają się do przodu, ale mają trudności z hamowanie, zakręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko porusza się samodzielnie do przodu, potrafi samodzielnie wstać, usiąść, nie wywraca się podczas jazdy do przodu.

DZIECI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8–15 lat, które mają opanowaną jazdę do przodu, jazdę do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, potrafią zrobić podstawowe tricki slalomowe (cross, snake, fish)

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko samodzielnie hamuje, potrafi jeździć tyłem, potrafi skakać podczas jazdy, zna podstawowe tricki slalomowe, zakręca.

DZIECI GRUPA ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8-15 lat, które potrafią jeździć do przodu oraz tyłu, bez problemu zmieniają kierunek jazdy, samodzielnie zakręcają, mają opanowaną technikę zakręcania przekładanką, potrafią zrobić podstawowe oraz średnio-zaawansowane tricki slalomowe (cross, fish, crazy, mabrouk)

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko bardzo pewnie jeździ na rolkach, potrafi zmieniać kierunek jazdy, potrafi wykonać przekładankę zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, hamuje bez problemu przodem i tyłem.

DZIECI SLALOM – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące nauczyć się tricków slalomowych, które lubią jazdę na kubeczkach.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

DZIECI JAZDA MIEJSKA – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ  Osoby dorosłe (16+), które zaczynają swoją przygodę z rolkami, uczymy się postawy i jazdy do przodu, zakręcania oraz hamowania.

Wymagany poziom umiejętności: zero

DOROŚLI GRUPA POCZĄTKUJĄCA – osoby dorosłe (16+), stojące samodzielnie na rolkach, poruszające się do przodu, ale mające trudności z hamowaniem i skręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły samodzielnie porusza się do przodu, wstaje i siada bez pomocy, potrafi stabilnie stać na rolkach.

DOROŚLI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu oraz do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, skręcanie, skoki i podstawowe tricki slalomowe (fish, snake, cross)

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, zna podstawowe tricki slalomowe, potrafi zakręcać i hamować przynajmniej jednym sposobem.

DOROŚLI GRUPA ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu, do tyłu, umiejętność skręcania przekładanką, zmianę kierunku jazdy, skoki, podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe (mabrouk, fish, cross, crazy) oraz techniki hamowania

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły bardzo pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, potrafi zahamować różnymi technikami, zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, pewnie skacze, zmienia kierunek podczas jazdy.

DOROŚLI JAZDA MIEJSKA  osoby dorosłe (16+), chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Wymagany poziom umiejętności: Dorosły jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI SLALOM  osoby dorosłe (16+), chcące nauczyć się tricków slalomowych i lubiące jazdę na kubeczkach

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

SEKCJA SLALOMOWA PRO – dzieci oraz młodzież, będący na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, które chcą regularnie uczęszczać na zajęcia celem przygotowania do zawodów slalomowych

Instruktor

Patrycja

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freeskate

Tadeusz

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja agreesive oraz freeskate

Dominik

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja jazda szybka

Michał

Sasza

Instruktor jazy na rolkach, specjalizacja freeskate

instruktor PZSW, instuktor jazdy na rolkach

Joanna

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freestyle slalom oraz freeskate

Wiktoria

Instruktor

Sławomir

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Instruktor

Laura

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.