Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak zagospodarować czas swojemu dziecku – nasze szkółka spieszy z pomocą. – Półkolonie zimowe na rolkach – Najlepsze w mieście! Gwarantujemy aktywne zajęcia oraz mnóstwo atrakcji!

Półkolonie zimowe na rolkach są skierowane do dzieci w wieku od 5 do 14 lat.

Miejsce:
HALA REJS ul. Mickiewicza 51

Zapewniamy:
– całodzienną opiekę od godziny 7:30 do godziny 16:30,
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad oraz podwieczorek),
– codzienną naukę na rolkach (mimum 3-4 h jazdy) pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej,
– ubezpieczenie NNW oraz nadzór Kuratorium Oświaty,
– wyjście na łyżwy oraz liczne atrakcje,
– możliwość wypożyczenia sprzętu dla dzieci*.

Atrakcje:
– codzienne zajęcia na rolkach,
– 2 bloki zajęć.
– 2 godzinne warsztaty ze WSPINACZKI w Centrum Big Wall,
– treningi na łyżwach na lodowisku,
– wycieczki: m.in zwiedzanie Muzeum Techniki i Komunikacji,
– sportowe gry i zabawy dla dzieci.

Cena:
– 549 zł** za turnus

Zniżki dla rodzeństwa na (49 zł taniej dla kolejnego dziecka!)

* Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu ( kask, ochraniacze, rolki) na czas półkolonii w atrakcyjnej cenie 30 zł za pełen turnus.
** W cenę półkolonii nie jest wliczona opłata za wypożyczenie łyżew – w przypadku braku własnego sprzętu do ceny półkolonii należy doliczyć 8 zł.

Rezerwacja miejsca:
– rezerwacja miejsca jest możliwa po właściwym wypełnieniu formularza półkolonii oraz po dokonaniu przedpłaty 200 zł na konto.

Niezbędnik zimowego półkolisty rolkowego:
– śniadanie – każde dziecko powinno zjeść pierwsze śniadanie w domu, dzięki któremu będzie miało siłę i energię do porannych ćwiczeń,
– sportowa odzież na halę (koszulka i spodenki) umożliwiająca swobodne wykonywanie ćwiczeń,
– zimowy strój – rękawiczki i spodnie zimowe, kurtka najlepiej z materiałów trzymających ciepło(łyżwy, bitwy na śnieżki),
– nakrycie głowy, czapka, szalik, skarpety na zmianę 2-3 pary,
– zmienne obuwie posiadające białą lub kauczukową podeszwę – dzieci nie posiadające czystego zmiennego obuwia nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach na hali,
– plecak oraz mała butelka z napojem lub wodą,
– legitymacja uczniowska,
– dopasowany kask, ochraniacze oraz rolki, – w miarę możliwości prosimy o niewyposażanie dziecka w urządzenia elektroniczne tj. konsole do gier lub inne zabawki, które mogą rozpraszać uwagę zarówno dziecka jak i całej grupy.

PRZEDSZKOLAKI I ROLKI – Dzieci w wieku 4-7 lat, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ – Dzieci w wieku 8-13, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA POCZĄTKUJĄCA  Dzieci w wieku 8-13 lat, które poruszają się do przodu, ale mają trudności z hamowanie, zakręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko porusza się samodzielnie do przodu, potrafi samodzielnie wstać, usiąść, nie wywraca się podczas jazdy do przodu.

DZIECI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8–15 lat, które mają opanowaną jazdę do przodu, jazdę do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, potrafią zrobić podstawowe tricki slalomowe (cross, snake, fish)

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko samodzielnie hamuje, potrafi jeździć tyłem, potrafi skakać podczas jazdy, zna podstawowe tricki slalomowe, zakręca.

DZIECI GRUPA ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8-15 lat, które potrafią jeździć do przodu oraz tyłu, bez problemu zmieniają kierunek jazdy, samodzielnie zakręcają, mają opanowaną technikę zakręcania przekładanką, potrafią zrobić podstawowe oraz średnio-zaawansowane tricki slalomowe (cross, fish, crazy, mabrouk)

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko bardzo pewnie jeździ na rolkach, potrafi zmieniać kierunek jazdy, potrafi wykonać przekładankę zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, hamuje bez problemu przodem i tyłem.

DZIECI SLALOM – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące nauczyć się tricków slalomowych, które lubią jazdę na kubeczkach.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

DZIECI JAZDA MIEJSKA – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ  Osoby dorosłe (16+), które zaczynają swoją przygodę z rolkami, uczymy się postawy i jazdy do przodu, zakręcania oraz hamowania.

Wymagany poziom umiejętności: zero

DOROŚLI GRUPA POCZĄTKUJĄCA – osoby dorosłe (16+), stojące samodzielnie na rolkach, poruszające się do przodu, ale mające trudności z hamowaniem i skręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły samodzielnie porusza się do przodu, wstaje i siada bez pomocy, potrafi stabilnie stać na rolkach.

DOROŚLI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu oraz do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, skręcanie, skoki i podstawowe tricki slalomowe (fish, snake, cross)

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, zna podstawowe tricki slalomowe, potrafi zakręcać i hamować przynajmniej jednym sposobem.

DOROŚLI GRUPA ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu, do tyłu, umiejętność skręcania przekładanką, zmianę kierunku jazdy, skoki, podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe (mabrouk, fish, cross, crazy) oraz techniki hamowania

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły bardzo pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, potrafi zahamować różnymi technikami, zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, pewnie skacze, zmienia kierunek podczas jazdy.

DOROŚLI JAZDA MIEJSKA  osoby dorosłe (16+), chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Wymagany poziom umiejętności: Dorosły jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI SLALOM  osoby dorosłe (16+), chcące nauczyć się tricków slalomowych i lubiące jazdę na kubeczkach

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

SEKCJA SLALOMOWA PRO – dzieci oraz młodzież, będący na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, które chcą regularnie uczęszczać na zajęcia celem przygotowania do zawodów slalomowych

Instruktor

Patrycja

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freeskate

Tadeusz

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja agreesive oraz freeskate

Dominik

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja jazda szybka

Michał

Sasza

Instruktor jazy na rolkach, specjalizacja freeskate

instruktor PZSW, instuktor jazdy na rolkach

Joanna

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freestyle slalom

Anastazja

Instruktor

Sławomir

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Instruktor

Laura

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.