Półkolonie rolkowe Szczecin czyli wakacje w mieście skierowane do dzieci w wieku od 5 do 14 roku życia.

Zapisy i zgłoszenia na półkolonie rolkowe tutaj: kliknij link

Terminy półkolonie na rolkach Szczecin:

  1. 24.06 – 28.06.2024
  2. 01.07 – 05.07.2024
  3. 08.07 – 12.07.2024
  4. 15.07 – 19.07.2024
  5. 22.07 – 26.07.2024
  6. 29.07 – 02.08.2024
  7. 05.08 – 09.08.2024
  8. 12.08 – 16.08.2024
  9. 19.08 – 23.08.2024
  10. 26.08 – 30.08.2024

 

Miejsce:
Hala Rejs ul. Mickiewicza 51, Szczecin

Zapewniamy:
– całodzienną opiekę od godziny 7:30 do godziny 16:30,
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad),
– codzienną naukę na rolkach (2 treningi dziennie),
– profesjonalną rolkową kadrę instruktorską,
– ubezpieczenie NNW oraz nadzór Kuratorium Oświaty,
– liczne atrakcje (gry i zabawy na rolkach, warsztaty, kino na sali, wycieczki, atrakcje niespodzianki, oraz sporty drużynowe – szczegóły w ramowym programie każdego turnusu)

 

Cena:
– 849 zł** za turnus rolkowy

Zniżki dla rodzeństwa (49 zł taniej dla kolejnego dziecka)

* Istnieje możliwość wypożyczenia rolkowego sprzętu (kask, rolki, ochraniacze) na czas półkolonii w atrakcyjnej cenie 80 zł

Rezerwacja miejsca:
– Rezerwacja jest możliwa po właściwym wypełnieniu formularza półkolonii oraz po dokonaniu przedpłaty na konto w wysokości 200 zł.

Niezbędnik półkolonisty – półkolonie rolkowe Szczecin:
– śniadanie – pierwsze śniadanie dzieci jedzą w domu
– sportowa odzież na halę umożliwiająca swobodną jazdę na rolkach (krótka koszulka i spodenki),
– dwie – trzy pary skarpet na zmianę,
– zmienne obuwie z białą podeszwą do treningów – dzieci, które nie posiadają zmiennych butów nie będą mogły uczestniczyć w treningach na hali,
– ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem, czapka z daszkiem,
– plecak oraz mały bidon z napojem lub wodą,
– legitymacja uczniowska i karta SKA
– dopasowany kask, ochraniacze na nadgarstki, łokcie oraz kolana, rolki,
– prosimy o niewyposażanie dzieci w sprzęt elektroniczny (konsole do gier oraz inne zabawki)

Kontakt i pytania:
– telefonicznie: 731-164-108

Bezpieczeństwo – COVID-19:

 Półkolonie będą przeprowadzone pod rygorem sanitarnym, zgodnie z wymaganiami oraz rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia określonymi w przepisach na dzień rozpoczęcia wypoczynku
– Stosowane będą wymagane środki ochrony oraz dezynfekcji

PRZEDSZKOLAKI I ROLKI – Dzieci w wieku 4-7 lat, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ – Dzieci w wieku 8-13, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.

Wymagany poziom umiejętności – zero

DZIECI GRUPA POCZĄTKUJĄCA  Dzieci w wieku 8-13 lat, które poruszają się do przodu, ale mają trudności z hamowanie, zakręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko porusza się samodzielnie do przodu, potrafi samodzielnie wstać, usiąść, nie wywraca się podczas jazdy do przodu.

DZIECI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8–15 lat, które mają opanowaną jazdę do przodu, jazdę do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, potrafią zrobić podstawowe tricki slalomowe (cross, snake, fish)

Wymagany poziom umiejętności – Dziecko samodzielnie hamuje, potrafi jeździć tyłem, potrafi skakać podczas jazdy, zna podstawowe tricki slalomowe, zakręca.

DZIECI GRUPA ZAAWANSOWANA  Dzieci w wieku 8-15 lat, które potrafią jeździć do przodu oraz tyłu, bez problemu zmieniają kierunek jazdy, samodzielnie zakręcają, mają opanowaną technikę zakręcania przekładanką, potrafią zrobić podstawowe oraz średnio-zaawansowane tricki slalomowe (cross, fish, crazy, mabrouk)

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko bardzo pewnie jeździ na rolkach, potrafi zmieniać kierunek jazdy, potrafi wykonać przekładankę zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, hamuje bez problemu przodem i tyłem.

DZIECI SLALOM – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące nauczyć się tricków slalomowych, które lubią jazdę na kubeczkach.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

DZIECI JAZDA MIEJSKA – Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Dziecko jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI GRUPA MÓJ PIERWSZY RAZ  Osoby dorosłe (16+), które zaczynają swoją przygodę z rolkami, uczymy się postawy i jazdy do przodu, zakręcania oraz hamowania.

Wymagany poziom umiejętności: zero

DOROŚLI GRUPA POCZĄTKUJĄCA – osoby dorosłe (16+), stojące samodzielnie na rolkach, poruszające się do przodu, ale mające trudności z hamowaniem i skręcaniem.

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły samodzielnie porusza się do przodu, wstaje i siada bez pomocy, potrafi stabilnie stać na rolkach.

DOROŚLI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu oraz do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, skręcanie, skoki i podstawowe tricki slalomowe (fish, snake, cross)

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, zna podstawowe tricki slalomowe, potrafi zakręcać i hamować przynajmniej jednym sposobem.

DOROŚLI GRUPA ZAAWANSOWANA  osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu, do tyłu, umiejętność skręcania przekładanką, zmianę kierunku jazdy, skoki, podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe (mabrouk, fish, cross, crazy) oraz techniki hamowania

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły bardzo pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, potrafi zahamować różnymi technikami, zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, pewnie skacze, zmienia kierunek podczas jazdy.

DOROŚLI JAZDA MIEJSKA  osoby dorosłe (16+), chcące w sposób wszechstronny używać rolek. Tutaj dzieci rozwijają umiejętności freeskate m.in.: nauczą się zjeżdżać ze schodów, krawężników, górek itp.

Wymagany poziom umiejętności: Wymagany poziom umiejętności: Dorosły jeździ pewnie do przodu i tyłu, potrafi utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy po nierównej nawierzchni (płyty i łączenia na dworze), potrafi zahamować i zakręcić w kontrolowany sposób.

DOROŚLI SLALOM  osoby dorosłe (16+), chcące nauczyć się tricków slalomowych i lubiące jazdę na kubeczkach

Wymagany poziom umiejętności: Dorosły potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.

SEKCJA SLALOMOWA PRO – dzieci oraz młodzież, będący na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym, które chcą regularnie uczęszczać na zajęcia celem przygotowania do zawodów slalomowych

Instruktor

Patrycja

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freeskate

Tadeusz

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja agreesive oraz freeskate

Dominik

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja jazda szybka

Michał

Sasza

Instruktor jazy na rolkach, specjalizacja freeskate

instruktor PZSW, instuktor jazdy na rolkach

Joanna

instruktor jazdy na rolkach, specjalizacja freestyle slalom oraz freeskate

Wiktoria

Instruktor

Sławomir

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Instruktor

Laura

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.